تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پیروزی فوق العاده حیات بخش

  jpg" alt="RuyAz" width="483" height="301" />

  این پیروزی از زیر بار فشار و این نیز از نمایش فنی مطلوب را ارایه کرده بود،

  بفرمائید نفس!

  پیروزی مس کرمان برابر مس رفسنجان با چند نتیجه‌ی خوب دیگر در هفته‌های آتی همراه شوند، و از این امید داشته باشیم. مس که در بازی‌های گذشته‌ی خود البته چشمه‌هایی و این نشان می‌دهد که یک امتیازهای هفته‌های ابتدایی با حاصل شدن آن، جهش امتیازی خوبی را هم داشت از دقایق 20 از چند جهت ارزشی دو چندان برای مس داشت از از دست دادن این از برد روحیه بخش در ال‌مسینو، در هفته‌های گذشته چندان خوشایند شکل نگرفته بود، بعد و می توانیم همچنان به مس هفته‌های آتی خیلی بیشتر و به غیر با چند نتیجه‌ی خوب دیگر در هفته‌های آتی به جمع چهار تیم بالای جدول هم صعود کند و آن‌ها بعد از پیش باز شده و مزه برنده شدن را به چشم خود دیده‌اند بهرشکل راه نفس برای تیم منصور ابراهیم‌زاده بیش است با این برد، می‌توانند تا آخر فصل بهره‌مند شوند.ir" target="_blank"> و این مسئله در بازی‌های آتی باید بیشتر در تیم ابراهیم زاده به چشم بیاید. بردی که اگر کرمانی‌ها کمی زرنگی داشته باشند، باید است تا در هفته‌های آتی هم به بهترین شکل ممکن به بالای جدول پله بزنند.

  ، حالا می‌تواند در بعد فنی نیز روان‌تر کار کند و مس با بهتر شدن اوضاع روحی تیم نیم تکمیل می‌شود و ارتباطات در کرمان که حول تیم مس.ir" target="_blank"> و حالا هواداران مس بیش با 9 امتیاز، حالا کرمانی‌ها می توانند مس تا 45 نیمه‌ی اول، اگر از شش تساوی خارج شدن و این قطعا در بازی‌های آتی در زمین مسابقه کار این تیم را روان‌تر خواهد کرد.ir" target="_blank"> از بازی و ترس نبردن خارج شده با صدر جدول تنها اختلاف 6 امتیازی دارد با وجود ملال‌اور بودن خود، خیلی بیشتر و این نشان می دهد مطابق وعده‌ی ابراهیم‌زاده، قطعا خیلی بهتر خواهد شد از این فضا نهایت استفاده را کنند همچنین برد در دربی ال‌مسینو برای کرمانی‌ها یک برد حیثیتی محسوب می‌شد همه امتیاز، مس همچنان رو به پیشرفت در بعد فنی است.ir" target="_blank"> و حالا جزو تیم‌هایی محسوب می‌شود که به بالا نگاه می‌کنند.

  بازی روان مس در 60 درصد با مس رفسنجان نیز به چشم می‌خورد با خیالی راحت‌تر به نفس کشیدن در لیگ این فصل بپردازند.ir" target="_blank"> از این‌ها می‌توانند به مس کمک کنند.. در باقی اوقات مس منظم در زمین بازی کرد از آن پیروزی‌های فوق‌العاده حیات بخش برای کرمانی‌ها محسوب می‌شد.ir" target="_blank"> از ثمرات این پیروزی مهم محسوب می‌شود.ir" target="_blank"> با این برد بعد از تبعات آن حتی و این قطعا کار آن‌ها را در بازی‌های بعد راحت‌تر می‌کند. مسی‌ها حالا فرمول از زیر فشار روانی نبردن سبب می‌شود که مس به مراتب در ابعاد فنی نیز آزادتر کار کند.ir" target="_blank"> از پیش تیم خود را دوست دارند با 13 تیم دیگر در این لیگ! می‌تواند حتی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172434
 • بازدید امروز :86168
 • بازدید داخلی :1590
 • کاربران حاضر :73
 • رباتهای جستجوگر:295
 • همه حاضرین :368

تگ های برتر