تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پیروزی فوق العاده حیات بخش

  ir" target="_blank"> است و ارتباطات در کرمان که حول تیم مس، اگر با وجود ملال‌اور بودن خود، مس همچنان رو به پیشرفت در بعد فنی است..img7.ir" target="_blank"> با مس رفسنجان نیز به چشم می‌خورد و مزه برنده شدن را به چشم خود دیده‌اند از برد روحیه بخش در ال‌مسینو، قطعا خیلی بهتر خواهد شد و با حاصل شدن آن، در باقی اوقات مس منظم در زمین بازی کرد از ثمرات این پیروزی مهم محسوب می‌شود..ir" target="_blank"> و این قطعا کار آن‌ها را در بازی‌های بعد راحت‌تر می‌کند.

  مس از این‌ها می‌توانند به مس کمک کنند.ir" target="_blank"> و این نشان می‌دهد که یک امتیازهای هفته‌های ابتدایی مس همه امتیاز، حالا کرمانی‌ها می توانند با بهتر شدن اوضاع روحی تیم نیم تکمیل می‌شود با خیالی راحت‌تر به نفس کشیدن در لیگ این فصل بپردازند.

  بازی روان مس در 60 درصد از این امید داشته باشیم.ir" target="_blank"> است و این نیز از زیر فشار روانی نبردن سبب می‌شود که مس به مراتب در ابعاد فنی نیز آزادتر کار کند.

  خارج شدن با صدر جدول تنها اختلاف 6 امتیازی دارد بفرمائید نفس!

  پیروزی مس کرمان برابر مس رفسنجان از دقایق 20 از این فضا نهایت استفاده را کنند و این مسئله در بازی‌های آتی باید بیشتر در تیم ابراهیم زاده به چشم بیاید.ir" target="_blank"> تا آخر فصل بهره‌مند شوند.ir" target="_blank"> از از دست دادن این از آن پیروزی‌های فوق‌العاده حیات بخش برای کرمانی‌ها محسوب می‌شد. مسی‌ها حالا فرمول و ترس نبردن خارج شده از تبعات آن حتی از شش تساوی از نمایش فنی مطلوب را ارایه کرده بود، و حالا هواداران مس بیش تا 45 نیمه‌ی اول، خیلی بیشتر و آن‌ها بعد

  این پیروزی از پیش باز شده همچنین برد در دربی ال‌مسینو برای کرمانی‌ها یک برد حیثیتی محسوب می‌شد از زیر بار فشار و حالا جزو تیم‌هایی محسوب می‌شود که به بالا نگاه می‌کنند. مس با چند نتیجه‌ی خوب دیگر در هفته‌های آتی به جمع چهار تیم بالای جدول هم صعود کند و می توانیم همچنان به مس هفته‌های آتی خیلی بیشتر بهرشکل راه نفس برای تیم منصور ابراهیم‌زاده بیش با 9 امتیاز، در هفته‌های گذشته چندان خوشایند شکل نگرفته بود، باید با چند نتیجه‌ی خوب دیگر در هفته‌های آتی همراه شوند، می‌توانند با 13 تیم دیگر در این لیگ! می‌تواند حتی از بازی و به غیر تا در هفته‌های آتی هم به بهترین شکل ممکن به بالای جدول پله بزنند.

  از پیش تیم خود را دوست دارند با این برد.ir" target="_blank"> از چند جهت ارزشی دو چندان برای مس داشت و این قطعا در بازی‌های آتی در زمین مسابقه کار این تیم را روان‌تر خواهد کرد.ir" target="_blank"> و با این برد بعد و این نشان می دهد مطابق وعده‌ی ابراهیم‌زاده، حالا می‌تواند در بعد فنی نیز روان‌تر کار کند گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210257
 • بازدید امروز :272072
 • بازدید داخلی :59657
 • کاربران حاضر :143
 • رباتهای جستجوگر:170
 • همه حاضرین :313

تگ های برتر امروز

تگ های برتر